VİDEOWALL

ARTIK , ORGANİZASYON VE FUARLARINIZDA BÜYÜK EKRAN İHTİYAÇLARINIZDA ÇÖZÜMSÜZ DEĞİLSİNİZ.

LCD VİDEO WALL EKRANLARA TELEVİZYON PROGRAMLARINDAN AŞİNASINIZDIR. GEREK HABERLERDE GEREK BİR ÇOK PROGRAMDA ARKA PLANDA GÖRDÜĞÜNÜZ BİR ÇOK EKRANIN BİRLEŞMİŞ HALDE TEK BİR GÖRÜNTÜ VERDİĞİ SİSTEME LCD VİDEO WALL SİSTEMİ DİYORUZ.

BUGÜN FUARLARDA FABRİKANIZI , ÜRÜNLERİNİZİ , HİZMET VE REFERANS İŞLERİNİZİN GÖRSEL VE VİDEOLARINI VEYA SUNUMLARINIZI, SIRDAN TV EKRANLARI YERİNE BÜYÜK VİDEO WALL EKRANLARLA YAPMAK ARTIK DAHA ETKİLİ DAHA MODA. HATTA BİR ÇOK MÜŞTERİMİZ DEVASA MAKİNA VE SİSTEMLERİNİ FUARA TAŞIMIYOR VE BİZİM VİDEO DUVARLARIMIZDA TANITIYOR. BÖYLECE HEM ZAMANDAN HEM PARADAN TASARRUF EDİP RİSKLERİ BERTARAF EDİYORLAR.

AYSAT  TEKNOLOJİ KİRALAMA , BİRLEŞTİRİLDİĞİNDE İKİ EKRAN ARASINDA SADECE 6.5 MM ÇİZGİ BIRAKAN VE LED EKRANLARA GÖRE ONLARCA KAT YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK SAĞLAYAN LCD VİDEO WALL SİSTEMİNİ SİZLERE EN UYGUN KİRALAMA KOŞULLARI VE PROFESYONLE HİZMETİ İLE SUNUYOR.

46" EBADINDAKİ HER BİR ÇERÇVESİZ MONİTÖRÜMÜZ 102.5 X 58 CM ÖLÇÜSÜNDEDİR. EKRANLARI 2X2 , 3X3 , 4X4 GİBİ STANDART BİRLEŞTİRMELERİN YANI SIRA DEĞİŞİK BİRLEŞTİRME KOMBİNASYONLARI İLE FARKINIZI ORTAYA KOYABİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN 1X4 , 2X4 , 2X8 GİBİ.

LCD VİDEO WALL SİSTEMLERE BAĞLADIĞIMIZ PC ÜZERİNDEN FULL HD VEYA DVD FORMATINDAKİ VİDEOLARINIZIN YANI SIRA , POWERPOINT SUNUMLARI , FLASH UYGULAMALAR VE BİR BİLGİSAYARIN GÖSTEREBİLECEĞİ HER ŞEYİN YANI SIRA SD VEYA HD KAMERA GÖRÜNTÜLERİDE AKTARILABİLMEKTEDİR.

 

Markalarımız